DENEME SİHİRBAZI

Online çözülebilir ve çıktı alınabilir.

"Deneme Sihirbazı"; 1, 2, 3 ve 4. sınıf paketlerinde standart olarak gelir.Yaptığınız denemeleri öğrencilerinize gönderebilir, "Talekod" ile zümrelerinizle ortak denemeler düzenleyebilirsiniz. Konu sonlarında konu tarama denemeleri düzenleyebilir öğrencilerinizin gelişimlerini takip edebilirsiniz.

FİLTRELEYİN ve HARİKA DENEMELER OLUŞTURUN!

Hangi derslerden, konulardan hatta kazanımlardan deneme yapacağınızı siz belirleyin.

Hazır denemeler her zaman sınıfınıza uygun olmayabilir. Deneme yapmak için konuları bitirmenize de gerek yok. İstediğiniz ders, konu ve kazanımları filtreleyerek kendi sınıfınıza uygun kazanımlardan denemeler oluşturabilirsiniz. Ya da "Talekod" ile zümrelerinizle birlikte ortak denemeler oluşturabilirsiniz.

Filtreleme sistemi

İÇERİKLERİNİZİ SEÇİN!

Filtreledikten sonra istediğiniz soruları seçin ve denemenizi oluşturun!

Denemenizde kaç soru olacağını, zorluğunu ve düzenini siz belirleyin. Denemenizi oluşturduktan sonra isterseniz çıktı alın isterseniz öğrencilerinize gönderin. Denemenizin cevap anahtarı, soru analizleri, çözüm sonrası analizleri gibi birçok özelliği Talebetik otomatik olarak oluşturur.

Filtreleme sistemi

OTOMATİK KAPAK VE OPTİK FORM!

Denemenize özel kapak ve soru adedince otomatik olarak hazırlanan optik form.

Deneme Sihirbazı'nda işinizi kolaylaştıracak iki kolaylık. Birincisi: Filtre kısmında bulunan "deneme başlığı" kısmına yazdığınız başlık otomatik olarak bir kapak tasarımının içerisine yerleştirilir. İkincisi: Seçtiğiniz soru sayısı ile uyumlu otomatik olarak oluşturulan optik form. Bu form öğrencilerinizin optik form doldurma deneyimini güçlendirerek ileriye dönük bir sınav tecrübesi kazandırır.

Otomatik deneme kapağı

DERSLER BLOK BLOK DİZGİLENİR!

Birden fazla ders için deneme hazırladığınızda Talebetik her dersi ayrı ayrı dizgiler.

Örneğin Türkçe, sosyal bilgiler ve matematikten bir deneme hazırladınız ve çıktıya gönderdiniz. Talebetik bu üç dersin sorularını gruplayarak sayfalama yapar. Bu özellik sayesinde dersleri ayrı ayrı oturumlar şeklinde, farklı zamanlarda da öğrencilerinize çözdürebilirsiniz.

Gruplama görseli

ZÜMRECE ÇÖZDÜRECEĞİNİZ BİR DENEME HAZIRLAYIN! YENİ

"Talekod" teknolojisi Test ve Deneme Sihirbazları'nda kullanılır.

Hazırladığınız her bir denemenin kendine ait bir "Talekod"u vardır. Bu kod sayesinde hazırladığınız denemeyi başka bir zümrenizle paylaşıp ortak sınıf sıralamanızı ve istatistiklerinizi görebilirsiniz. Ayrıca zümrenizin sizinle aynı okulda olmasına bile gerek yok dilerseniz "Talekod" unuzu farklı okullardaki zümrelerinizle de paylaşabilirsiniz. Ya da başka bir zümrenizin "Talekod"u ile onun hazırladığı bir denemeye katılabilirsiniz. Talebetik katılan tüm zümrelerin sınıf sıralamasını otomatik verecektir.

Filtreleme sistemi

DENEMELERİNİZİ MOBİL UYGULAMAMIZ ÜZERİNDEN ONLİNE ÇÖZDÜREBİLİRSİNİZ!

Gönderdiğiniz denemelerin online çözümü için öğrencilerinizi, Talebetik Öğrenci mobil uygulamasından faydalandırabilirsiniz.

Mobil uygulama üzerinden deneme çözümü için öğrencilerinizin "Talebetik Öğrenci" uygulamasını Google Play veya App Store üzerinden indirmeleri gerekmektedir. Verdiğiniz şifrelerle öğrencileriniz denemelerini online çözebilirler. Ya da okulda yüz yüze uyguladığınız bir denemenin sisteme işlenmesi için de uygulamaları kullandırabilirsiniz.

Filtreleme sistemi

Mobil uygulama uyumlu "Deneme Sihirbazı"nı üye olarak deneyebilirsiniz.

ÜCRETSİZ DENE