ETKİNLİK SİHİRBAZI

Gönderilebilir ve çıktı alınabilir.

"Etkinlik Sihirbazı"; 1, 2, 3 ve 4. sınıf paketlerinde standart olarak gelir. Öğrencilerinize gönderebilir veya çıktı alabilirsiniz.

FİLTRELEYİN ve HARİKA ETKİNLİKLER OLUŞTURUN!

Konuları pekiştirmede kullanacağınız eğlenceli etkinlikleri, filtreleyerek hızlıca çıkartın!

Etkinlik Sihirbazı, balık kılçığı, bulmaca, boşluk doldurma, açık uçlu sorular, yapılandırılmış grid gibi birçok etkinlikle konu anlatırken veya ödevlendirmede işinizi kolaylaştıracak. Kazanım kazanım hazırlanan binlerce etkinlik içinden istediğiniz konu ve kazanımları seçerek tam istediğiniz sayfaları oluşturun.

Filtreleme sistemi

İÇERİKLERİNİZİ SEÇİN!

Sadece işlediğiniz kazanımlara uygun içerikleri seçerek harika sayfalar oluşturabilirsiniz.

Kazanım kazanım oluşturulan etkinlikler ölçme değerlendirme araçlarındaki tek düzeliği ortadan kaldırır. Örneğin, hafta boyunca işlediğiniz konulara ait bir hafta sonu ödevi hazırlamak "Etkinlik Sihirbazı" ile çok kolay. İşlediğiniz kazanımları filtreledikten sonra Talebetik karşınıza o kazanımlara ait etkinlikler çıkaracak ve bu etkinlikler arasından size seçim hakkı sunacak. Bu, öğrencilerinizin seviyesine uygun harika sayfalar oluşturmanızı sağlayacak.

Talebetik seçim özelliği

ZAMAN KAZANDIRIR!

"Etkinlik Sihirbazı" ile dakikalar içerisinde etkinlik hazırlayabilirsiniz.

Etkinlik Sihirbazı; filtreleme, seçim gibi özellikler kısıtlı zamanlarda yardımınıza koşar. Öğrencilerinizin ihtiyaç duyduğu anlarda hızlı reaksiyon göstermenizi sağlar. Türkçe, İngilizce, matematik, hayat bilgisi, fen bilimleri, sosyal bilgiler derslerinde aktif olarak kullanabilirsiniz.

Zaman kazandırır

Kazanım kazanım etkinliklerle, "Etkinlik Sihirbazı"nı şimdi deneyebilirsiniz.

ÜCRETSİZ DENE