TEST SİHİRBAZI

Online çözülebilir ve çıktı alınabilir.

"Test Sihirbazı", 1, 2, 3 ve 4. sınıf paketlerinde standart olarak gelir. Seçimlerinizle oluşturduğunuz testleri çıktı alabilir, öğrencilerinize gönderebilir, "Talekod" ile zümrelerinizle ortak testler düzenleyebilirsiniz.

FİLTRELEYİN ve ÖĞRENCİLERİNİZİ ŞAŞIRTIN!

Talebetik tüm sihirbazlarında içerikleri filtrelemenize imkân sağlar. Bu özgürlük demek!

Örneğin, matematik ve Türkçe derslerini seçip "doğal sayılar" ile "ünlü harfler" konusunu aynı testin içerisine koyabilirsiniz. Ya da kazanım kazanım ilerleyip her kazanıma özel hazırlanan içerikleri aşamalı bir şekilde kullanabilirsiniz. Bunun da dışında sadece işlediğiniz konulara göre ölçme değerlendirme süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Böylece hazır test kalıplarına göre konu işlemeyecek işlediğiniz konulara göre içeriklerinizi oluşturabileceksiniz.

Filtreleme sistemi

BİR BAŞLIK BELİRLEYİN!

Oluşturduğunuz testlere dikkat çekici bir başlık yazın...

Testinize özel bir başlık belirleyin. Testinizi, "Hafta Sonu Testi", "En İyi Toplamayı Kim Yapar?", "Sürpriz Test", "Türkçe Kahramanlarına Bir Test!" gibi öğrencilerinizin dikkatini çeken başlıklarla süsleyin. Ya da bir seri başlatın; "Okulumuzda Hayat 1", "Okulumuzda Hayat 2". Başlık alanı, sihirbazlarımızın filtreleme kısmında yer alır.

Test Başlığı

İÇERİKLERİNİZİ SEÇİN!

Filtreledikten sonra istediğiniz soruları seçin ve testinizi oluşturun!

Testinizde kaç soru olacağını, zorluğunu ve düzenini siz belirleyin. Testinizi oluşturduktan sonra isterseniz çıktı alın isterseniz öğrencilerinize gönderin. Testinizin cevap anahtarı, soru analizleri, çözüm sonrası analizleri gibi birçok özelliği Talebetik otomatik olarak oluşturur.

İçerikleriniz seçin

ANALİZ EDİN!

Öğrencilerinizle ilgili tüm istatistikler elinizin altında!

Öğrencilerinize gönderdiğiniz testleri eş zamanlı olarak takip edebilirsiniz. "Kimler çözdü?", "Hangi kazanımlar yapılmadı?","Hangi sorular hangi oranda yapılmış?", "Soruların Türkiye genelindeki çözüm oranı ne?", "Melike, bu zamana kadar çözdüğü Türkçe sorularında yüzde kaç başarılı olmuş?" Talebetik size harika istatistikler sunar. Yıl boyunca öğrencilerinizin çözdüğü tüm soruları analiz eder ve size somut veriler sunar.

Analiz edin

"TALEKOD" İLE ZÜMRELERİNİZLE ORTAK TESTLER ÇÖZDÜRÜN! YENİ

İsterseniz okuldaki bir zümrenizle, isterseniz başka okuldaki veya başka ildeki bir zümrenizle...

"Talekod" ortak test oturumları düzenlemeniz için geliştirilmiştir. İsterseniz hazırladığınız bir testin "Talekod"unu zümrenizle paylaşın, zümrenizin sınıfı ile ortak bir test oturumu gerçekleştirin; isterseniz de siz zümrenizin paylaştığı "Talekod" ile zümrenizin sınıfına misafir olun. Talebetik sınıflarınızın sonuçlarını ortak bir listede size gösterecek. Öğrencileriniz arasında tatlı rekabetler oluşturacağınız "Talekod" deneme ve test sihirbazlarında...

Zümrelerinizle kullanın

SINIFINIZIN UYGULAMASI "TALEBETİK ÖĞRENCİ"

Hazırladığınız testleri anında öğrencilerinize gönderebilirsiniz.

Öğrencileriniz mobil uygulamaları Google Play ve App Store'dan indirebilir. Öğrencileriniz uygulamalara panelinizden öğrencilerinize vereceğiniz özel şifrelerle erişebilirler ve tamamen ücretsizdir. Öğrencileriniz, gönderdiğiniz testleri uygulama üzerinden online olarak çözebilir. Yüz yüze eğitimde çıkardığınız bir testi de aynı zamanda uygulamaya gönderebilirsiniz. Böylece öğrencileriniz sınıfta çözdüğü testlerin yanıtlarını evde girebilir ve sıralamalarını görebilirler.

Talebetik mobil uygulama

Mobil uygulama uyumlu "Test Sihirbazı"nı üye olarak deneyebilirsiniz.

ÜCRETSİZ DENE