3. SINIF

6 sihirbaz, 5800'den fazla filtrelenebilir, seçilebilir içerikle...

Hangi sihirbazlar var?

 • Test Sihirbazı
 • Deneme Sihirbazı
 • Etkinlik Sihirbazı
 • Metin Sihirbazı
 • Flashcard Sihirbazı
 • Kodlama Sihirbazı

İçerik dağılımı nasıl?

 • Test sorusu sayısı: 4451
 • Etkinlik sayısı: 1552
 • Metin sayısı: 41
 • Flashcard sayısı: 137
 • Kodlama sayısı: 38
SATIN AL

TEST VE DENEME SİHİRBAZI

Online çözülebilir ve çıktı alınabilir.

"Test Sihirbazı", üçüncü sınıflar için özel olarak hazırlanmış binlerce test sorusu ile birlikte kullanılır. Üçüncü sınıflarda, test çözme becerisini geliştiren soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Konu tarama testleri oluşturabileceğiniz gibi aylık, haftalık denemeler de oluşturabilirsiniz.

LİSANSLI GÖRSELLERDEN OLUŞAN SORULARIYLA HARİKA TESTLER HAZIRLAYIN!

Tüm kazanımlar için özenle hazırlanmış binlerce test sorusudan istediğinizi filtreleyin, çıkarın, gönderin!

Mobil uygulama destekli "Test ve Deneme Sihirbazı", üçüncü sınıfta; matematik, Türkçe, İngilizce, hayat bilgisi ve fen bilimleri derslerinin tüm kazanımlarını kapsamaktadır. İşlediğiniz konuları pekiştirmede kullanacağınız ve yıl boyunca öğrencilerinizin seviyesini takip edebileceğiniz "Test ve Deneme Sihirbazı"nı ücretsiz deneyebilirsiniz.

Üçüncü sınıf test

ETKİNLİK SİHİRBAZI

Gönderilebilir ve çıktı alınabilir.

"Etkinlik Sihirbazı'nda", kazanım kazanım seçebileceğiniz etkinlikler yer almaktadır. Seçtiğiniz bir kazanıma ait hem test hem de etkinlikleri kullanarak kalıcı bir öğretim sağlayın.

DERS ESNASINDA ve ÖDEVLENDİRMEDE EN BÜYÜK YARDIMCINIZ!

Her kazanım için hazırlanan test soruları ile birlikte etkinlikleri de eş zamanlı olarak kullanın!

Türkçe, matematik, hayat bilgisi, fen bilimleri ve İngilizce derslerinde kullanacağınız kazanım kazanım harika etkinlikler "Etkinlik Sihirbazı"nda. Meb müfredatı ile %100 uyumlu olan bu sihirbaz yeni konu öğretirken, öğrenme sürecinde ve ödevlendirme süreçlerinde en büyük yardımcınız olacak.

Üçüncü sınıf etkinlikleri

METİN SİHİRBAZI

Okuma hızı yarışması ile...

"Metin Sihirbazı'nda", üçüncü sınıf seviyesindeki metinler yer almaktadır. Dikkat çekici görselleriyle öğrencilerinizin ilgisini çekebilir, okuma anlama becerilerini arttırabilirsiniz. Ayrıca okuma hızı yarışması ile öğrencilerinizin okuma hızlarının takibini yıl boyunca yapabilirsiniz.

SINIFÇA TÜRKİYE GENELİ OKUMA YARIŞMALARINA KATILIN!

Okuma anlama metinlerini öğrencilerinize gönderin ve okuma hızlarını Türkiye geneliyle kıyaslayın.

Öğrencilerinizin okuma hızlarını üçüncü sınıfta da geliştirmeye devam edin. Her hafta sınıf okuma yarışları düzenleyerek öğrencilerinizi motive edin. Seçtiğiniz her metin otomatik olarak öğrenci panelinde bulunan "Yarışmalarım" bölümünde yer alır. Böylece öğrencileriniz okuma yarışlarına uzaktan da katılabilirler. Ya da sınıfta uygulamayı siz yaparak öğrencilerinizin okuma hızlarını Talebetik'e işleyebilirsiniz. Bu aşamadan sonra Talebetik size katıldığınız metinle ilgili sınıf ortalamanızı, Türkiye genelindeki dakika ortalamaları gibi birçok veri sunar.

Okuma hızı yarışmaları

KODLAMA SİHİRBAZI

Serbest etkinlikler dersinde efektif olarak kullanabileceğiniz giriş seviyesindeki kodlama etkinliklerini bu sihirbazda bulabilirsiniz.

"Kodlama Sihirbazı'nda", üçüncü sınıf düzeyine uygun giriş seviyesindeki kodlama etkinliklerini çıkararak öğrencilerinize uygulayabilirsiniz.

FLASHCARD SİHİRBAZI

İngilizce kelime kartları ile yeni kelimeler öğretin.

"Flashcard Sihirbazı'nda", üçüncü sınıfta İngilizce öğretimini daha kalıcı hâle getirin. Her konu ile ilgili kritik kelimeleri bu sihirbaz içerisinde bulabilirsiniz.

Üçüncü sınıf öğretmenleri için geliştirilmiş içerik ve teknolojilerimizi şimdi deneyin!

ÜCRETSİZ DENE